865

0

Першокласникам не дозволили переступити поріг Млинівської гуманітарної гімназії. І причина цього – зовсім не карантинні обмеження, – повідомив Віталій Тарасюк для «Голосу України».

Згідно з рішенням суду, Млинівська гуманітарна гімназія має право набирати учнів до першого класу, чим і скористалося більше десятка батьків.

Однак очільники місцевої об’єднаної територіальної громади притримуються іншої думки. Згідно із місцевою стратегією розвитку, гуманітарна гімназія в перспективі має зникнути з освітянської мапи, натомість планують відкрити «потужний центр» позашкільної освіти.

3 1 серпня батькам першокласників керівництво закладу повідомило, що набір до гуманітарної гімназії саме для цього класу скасували. Таке рішення викликало невдоволення у батьків. Адже їхнім дітям не дозволили відвудувати навчання, а до іншої школи вони не хочуть. Відтак виник конфлікт, який триває уже не один день.

Віталій Тарасюк повідомляє, що днями відбулася зустріч із батьками, громадськими активістами та депутатами. У ході розмови окреслили кроки, які потрібно здійснити для розв’язання цієї проблеми.

ІА «Теза» продовжуватиме слідкувати за перебігом подій, тому чекайте на продовження цієї історії.

0