388

0

Міський голова Дубна Василь Антонюк у соцмережах прокоментував ситуацію зі стріляниною на Різдво.

Нагадаємо, що у конфлікті між відвідувачами біля клубу “Дуплет” загинув 23-річний парубок.

“Попередньо я мусив витримати важку паузу, щоб не роздмухувати зайві емоції, які сколихнули все місто. Та й важко про це говорити, адже те, що сталося, викликає глибоку стурбованість та просто шок у дубенчан. Щиро співчуваю батькам, що втратили єдиного сина. Розділяю з ними їхнє невимовне горе. Але ще більше картаю себе за те, що в нашому спокійному мирному місті діються такі жахливі речі”, – написав Василь Антонюк.

“Багато хто з дубенчан критикує владу, і мене, зокрема, за те, що не забезпечили відповідний громадський порядок та не змогли запобігти розвитку подій, котрі призвели до фатальних наслідків. Беру на себе свою частину відповідальності. І як найвища посадова особа місцевого самоврядування буду вимагати від правоохоронних органів довести цю справу до логічного завершення – до суду, де будуть названі та покарані всі винуватці цієї трагедії”.

За словами мера міста, влада неодноразово розглядала ситуацію довкола дубенських питних закладів, що постійно були епіцентром правопорушень у місті. Таким чином, вдалося опанувати ситуацію довкола деяких криміногенних точок в районі автовокзалу. «Дуплет» теж був у цьому списку. Скарги на його діяльність розглядалися та обговорювалися на засіданнях виконкому.

Так 26 листопада 2019 року у відповідному рішенні власникам «Дуплету» було дане останнє попередження щодо недопущення порушень громадського спокою та обмежено час роботи закладу. При цьому усно рекомендувалося місцевому відділку поліції постійно патрулювати даний район.

0