405

0

«Молодіжна столиця України» – щорічний Всеукраїнський конкурс з визначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. І хоч у цьому році через пандемію конкурс не буде проводитись, організатори вже розпочинають відбір міст-претендентів на 2022 рік.

Так, у Рівненській ОДА відбулась прес-конференція щодо молодіжної ініціативи. До тематичної онлайн-зустрічі долучились представники структурних підрозділів РДА та ТГ, що працюють з молоддю, а також регіональні координатори конкурсу.

«Цього року, з огляду на карантин, організатори змінили умови конкурсу в часовому просторі. Пропускається 2021 рік, а натомість вже оголошений початок першого етапу конкурсу «Молодіжна столиця України-2022». Закликаємо усі міста Рівненщини, незалежно від кількості мешканців чи розміру території, долучатися до такого цікавого проєкту та відкрити для себе нові можливості», – розповідає  – заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

Варто зазначити, що цьогоріч організатори удосконалили правила конкурсу.

Тепер міста змагатимуться не лише в досягненнях поточної молодіжної політики, а й представлятимуть подальший план дій.

Головна мета конкурсу – посилення співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України.

«Всеукраїнський конкурс створено в контексті загальнoєврoпейськoгo кoнкурсу «Мoлoдіжна стoлиця Європи». Так, вже з 2017-го року кoнкурс прoвoдиться щoрoку в Україні, відзначаючи найкраще містo для прoживання та рoзвитку мoлoді. У минулі роки переможцями конкурсу ставали Львів, Кам’янець-Подільський, Тернопіль. Маємо надію, що цього разу багато міст Рівненщини долучиться до такої потужної ініціативи, і вже 2022 року ми матимемо нову «Молодіжну столицю України», – розповідає начальниця відділу молодіжної політики та взаємодії з молодіжними організаціями департаменту Наталія Чигир.

Так, заявку на участь у конкурсі можна подати до 31 січня 2021 року за посиланням – http://youthcapital.org.ua/en/

Далі конкурсна комісія буде оцінювати регіональні проєкти, а вже 15 лютого оголосять 5 міст-фіналістів.

0