467

0

Міністерство освіти і науки не проводитиме Всеукраїнські учнівські олімпіади в період карантину. Про це повідомили в пресслужбі МОН у понеділок, 30 листопада.

«Через загострення епідеміологічної ситуації в країні і зростання показників захворюваності на коронавірус прийнято рішення не проводити Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності при надзвичайних обставинах. Виключно в заочній (дистанційній) формі можуть проводитися Всеукраїнські учнівські конкурси з навчальних дисциплін і конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт», – йдеться в повідомленні.

У міністерстві відзначили, що зазвичай в листопаді-грудні проводиться другий етап олімпіад – районний. У деяких областях школи його вже провели. Однак для наступних етапів пересування з районів до міст може збільшити ризик передачі коронавірусної інфекції.

«Для проходження всіх етапів дітям і вчителям необхідно пересуватися по місту, потім – між областями, спілкуватися з іншими людьми. Це збільшує ризик зараження і поширення коронавірусної хвороби. Враховуючи поради освітян та рекомендації МОЗ щодо максимального обмеження контактів між людьми, було ухвалено рішення про непроведення учнівських олімпіад під час карантину», – додали в МОН.

0