548

0

Міністерство освіти і науки України змінило правила прийому у вищі навчальні заклади. Зазначається, що майже всі абітурієнти зможуть подавати електронні заяви на вступ.

Уряд також хоче зробити можливим подання документів на зарахування дистанційно — безпосередньо через електронний кабінет вступника з використанням електронного підпису.

Для реєстрації електронного кабінету необхідно мати хоча б один сертифікат ЗНО і документ про повну загальну середню освіту. Водночас Міносвіти обмежило кількість заяв на навчання за контрактом до 30.

Якщо абітурієнт вступив на бюджет, його заяви будуть тепер автоматично виключені з усіх інших конкурсних пропозицій, окрім випадків, коли вступник сам вирішить їх залишити, бо планує навчатися більш ніж за однією освітньою програмою або більш ніж в одному університеті.

А ось, якщо ви вирішили вступити на магістратуру, то маєте підучити іноземну. Єдиний вступний іспит з іноземної мови до магістратури буде обов’язковим для всіх спеціальностей. Вступна кампанія у 2021 році розпочнеться у липні.

0