944

0

У Млинові обговорили питання передачі центральної районної лікарні у власність селищної ради.

З ініціативи голови Млинівської райдержадміністрації Бориса Курицького, сучасний стан та подальшу долю районної лікарні обговорили під час робочої зустрічі. Про це повідомляють у Млинівські РДА.

Участь у заході взяли голова Млинівської районної ради Богдан Писак, головний лікар КНП «Млинівська центральна районна лікарня» Віктор Ковальов, очільники об’єднаних територіальних громад району, новообрані депутати, які представлятимуть Млинівщину у Дубенській районній раді та Рівненській обласній раді, місцеві ЗМІ.

Головний лікар медзакладу Віктор Ковальов зазначив, що у райлікарні провели ряд заходів з енергозбереження, оптимізації. Відтак, вдалось уникнути заборгованості та зберегти обсяги надання медичної допомоги.

«На початку року наш медзаклад визначено як «чисту лікарню»: ми не приймаємо хворих наCOVID-19. Однак, ми готові надавати таку допомогу: переобладнали окреме приміщення, можемо розгорнути 40 ліжок. За підтримки меценатів закупили кисеві концентратори, маємо 30 кисневих точок. Гостро стоїть питання по персоналу, адже при роботі із пацієнтами, хворими на ковід, має бути забезпечено бригадний метод роботи, підключаємо непрофільних фахівців», — зазначив Віктор Ковальов.

Віктор Андрійович також зазначив, що лікарня готова придбати комплекс ендоскопічного обладнання з візуалізацією (вартістю понад 800 тисячу гривень), що дозволить медзакладу підписати іще два пакети про надання спеціалізованої меддопомоги із НСЗУ. А це – додаткові кошти на райлікарню.

«Жителі Млинівщини не мають відчути змін у наданні медичних послуг. Ми повинні зберегти наш медзаклад, тут, на Млнівщині та не допустити зменшення надання медичних послуг в ньому», — резюмував свій виступ Віктор Ковальов.

Голова Млинівської селищної ради Дмитро Левицький зазначив, що керівницво громади чітко розуміє усю важливість сфери медицини та відповідальність, яку вони беруть на себе із переходом Млинівської центральної районної лікарні у власніть громади. Завдання селищної влади – не лише зберегти лікарню в нинішньому форматі, а й працювати на її розвиток та стабільне забезпечення надання тут якісних медичних послуг. Зокрема, будуть пропрацьовані варіанти надання житла для медичних працівників, що може стати додатковим стимулом фахівцям медичної сфери переїхати на Млинівщину.

«Вибори завершились, ми маємо потиснути руки один одному та працювати в єдності із депутатами рад усіх рівнів задля процвітання Млинівщини», — зазначив Дмитро Валерійович.

Очільники об’єднаних територіальних громад району підтримали рішення про передачу районної лікарні у комунальну власність Млинівської селищної ради та висловили готовність до подальшої співпраці.

Остаточне рішення про передачу Млинівської центральної районної лікарні – за депутатами Млинівської районної ради.

0