427

0

Під час робочої поїздки в Дубенський район голова Рівненської ОДА Віталій Коваль відвідав Млинівську центральну районну лікарню, наразі медзаклад лише в поліклінічному відділенні обслуговує понад 250 відвідувачів за зміну.

Для покращення роботи лікарні Віталій Коваль передав додаткове медичне обладнання. Зокрема ШВЛ-апарат, фіброгастроскоп та колоноскоп. Останні – обладнані відеосистемою, яка необхідна для високоякісного ендоскопічного обстеження, повідомляють на сайті Рівненської ОДА.

«Завдяки цим апаратам лікарі зможуть виявляти онкозахворювання шлунку чи кишківника на ранній стадії. Також це обладнання дасть можливість підписати ще 2 пакети медичних послуг з Національною службою здоров’я України. Важливо, аби медзаклад, особливо в умовах пандемії, був забезпечений всім необхідним. Адже життя і здоров’я людей – найважливіші», – сказав Віталій Коваль.

В. о. директора комунального закладу «Млинівська ЦРЛ» Володимир Боднар розповів, що в лікарні є схоже обладнання. Але щоб показати особливості виявлення онкозахворювань на ранніх етапах, потрібна відеофіксація.

«Це допоможе точніше ставити діагноз. Тобто на певних відрізках буде фіксуватися дана патологія. Далі результати зможе оглянути лікар. Апарат не буде простоювати, у нас в штаті є хороший спеціаліст, який професійно володіє методикою», – запевняє Володимир Боднар.

Загалом в лікарні облаштовано 132 ліжка. Працює 44 лікарі, 114 осіб середнього та 61 молодшого медичного персоналу.

Завдяки співпраці з НСЗУ, з обласною, місцевою владою та благодійниками Млинівській лікарні торік вдалося оновити медичне обладнання на загальну суму понад 3 мільйони гривень.

0