1179

0

Цьогоріч для участі в проєкті «Медична клініка на колесах» від МБФ «Дар життя» подали заявки 6 громад Дубенського району – Демидівська, Варковицька, Козинська, Мирогощанська, Підлозцівська та Семидубська.

Про це повідомляє Дубенська РДА.

Старт та реалізацію проєкту на Дубенщині обговорили на нараді під керівництвом заступника голови адміністрації Наталії Левшенюк.

Наближаємо медичні послуги населенню. «Клініка на колесах» – це чудова можливість місцевим мешканцям пройти обстеження, здати аналізи, підлікувати зуби, – зауважила Наталія Левшенюк. – Нам залишилось узгодити графіки та терміни перебування лікарів в кожній з громад, після чого відбудеться старт проєкту на Дубенщині.

Зокрема, до громад-учасниць приїдуть два автобуси, укомплектовані сучасною медичною апаратурою. Один із них надаватиме педіатричні та терапевтичні послуги, інший – стоматологічні. Послуги, як і ліки від медиків, – безкоштовні. Обов’язкова умова для огляду в лікарів – попередній запис у відповідального працівника сільської, селищної ради.

Довідково: Медична клініка на колесах працює уже понад 30 років. Це – унікальний проєкт, який завдяки своїй мобільності, може працювати у будь-якому куточку України. Щороку її спеціалісти надають медичні послуги близько 4,5 тис. українців.

0