Маршуртка і бензовоз вигоріли вщент: фото з місця жахливої ДТП на Дубенщині
У вчорашній ДТП поблизу села Ситне, що на Дубенщині, постраждало 38 осіб. Це наймасштабніша ДТП в області за всю історію, зазначають правоохоронці.
Попередньо встановлено, що водій мікроавтобуса «Mercedes Vito» виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із вантажівкою «Mercedes» із цистерною з пальним. Від удару бензовоз виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автобусом «Neoplan» та з’їхав у кювет, де за мить вибухнув.
Вогонь знищив також автобус та мікроавтобус.


У салоні маршрутного автобуса, за попередньою інформацією, сполученням «Харків-Зґожелець» (Польща), перебувало 35 пасажирів, 11 з них доставлені до медичних закладів Радивилова та Дубна. Двоє водіїв загинули.
Не вижив у автопригоді і кермувальник автомобіля «Mercedes Vito». Водій бензовоза наразі у лікарні. Точна кількість загиблих встановлюється.


Нагадуємо: рух автодорогою «Київ-Чоп» на цій ділянці перекрито повністю. Патрульні організували об‘їзд транспорту.
067 675 42 92 — за цим номером у поліції Рівненської області рідні можуть отримати інформацію про учасників аварії


