322

1+

Вийшла друком нова книжка «Друге диво» обдарованої тринадцятирічної Марійки Колеснік, яка сьогодні бореться з тяжкою недугою – раком головного мозку.

Презентація книжки відбудеться 14 травня 2021 року об 11.00 в приміщенні «Євро-Арту» (м. Рівне, проспект Миру, 4).

Під час заходу відбудеться благодійний аукціон Марійчиних картин, автограф-сесія та продаж книг. Усі отримані кошти будуть спрямовані на оздоровлення та реабілітацію юною авторки.

Сподіваємося, що саме цього літа здійсниться Марійчина мрія і вона зможе вперше у своєму житті побачити море!

У свої одинадцять років Марійка Колеснік (жителька с. Плоска, що на Дубенщині) довідалася про те, що у неї рак головного мозку (пілоцитарна астроцитома). Після цього одразу була прооперована в Київському інституті нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова та почала проходити курс хіміотерапії у Рівненській обласній дитячій лікарні.

Тіло почало здаватися у боротьбі за життя. До того ж дівчинка пережила інсульт, втратила зір, мову, перестала рухатися та самостійно їсти. Втомилося тіло, але не душа…

На сьогодні Марійка дистанційно закінчила шостий клас із похвальним листом. Вона відмінниця. Під час карантину малювала та писала про себе колишню. Тому світ побачила її відверта книга «Друге диво».

Кошти на допомогу дівчинці можна переказувати на картку мами Людмили Колеснік у ПриватБанку
5168 7573 8399 5091

1+