1442

4+

Олександр Лисак працює майстром з ремонту устаткування Дубенської дільниці РЕМ.

Днями чоловік повернувся із чергового робочого відрядження на Херсонщину: відновлювали електромережі, пошкоджені внаслідок збройної агресії росії.

Про історію Олександра Лисака на своїй сторінці розповів голова Дубенської РВА, Всеволод Пекарський.

Для Олександра це третя поїздка на південь України. Наші бригади працюють вахтовим методом: по 20 днів у відрядженні, потому повертаються додому. Вибухи чують постійно, спочатку було неспокійно, а потім звикли.

Чоловік розповідає, що села, де вони працюють, відсотків на 50 зруйновані. Із відновленням комунікацій в регіоні люди поступово повертаються до своїх домівок.

Спочатку територію «зачищають» сапери, лише після цього наші «воїни світла» приступають до відновлювальних робіт. Люди понад сім місяців жили без світла, води, газу. Радіють вже тому, що просто бачать ремонтну бригаду, яка працює. За словами Олександра, для відновлювальних робіт мають усе необхідне обладнання, залучили й спецтехніку із Дубенщини.

Нас дуже підтримують місцеві жителі, господині часто годують смачними теплими обідами.

Приємно! – пригадує Олександр. – Пригадую, коли ми під’єднали Боро́зенське до мережі, люди на вулицях просто плакали… Заради них ми і їдемо туди, працюємо на совість. Поля тут засипані мінами, роботи ще дуже багато…. Але в нас дуже хороша бригада, усі на своєму місці. Все відновимо, і – переможемо!”

До слова, за кілька днів Олександр Лисак, разом із колегами із Дубенського та Млинівського РЕМів, вчетверте вирушить на Херсонщину. На чоловіка вдома чекає дружина та дві донечки, а вже дорослий син в лавах ЗСУ обороняє український південь.

4+