578

0

Луцький міськрайонний суд Волинської області продовжив утримання під вартою Максиму Кривошу, який влітку захопив автобус із заручниками у Луцьку.

Про це повідомляє пресслужба суду.

«29 грудня 2020 року слідчим суддею Луцького міськрайонного суду Волинської області Ігорем Ясельським було продовжено запобіжний захід у вигляді утримання під вартою в межах терміну досудового розслідування, тобто до 2 лютого 2021 року включно, підозрюваному в скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.147 ч. 1 ст. 258, ст. 348, ч.1 2 ст. 263, ч.2 ст. 263 Кримінального кодексу України, а саме: захоплення заручників, терористичний акт, замах на життя співробітника правоохоронного органу і незаконне поводження зі зброєю та вибуховими пристроями», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 21 липня в центрі Луцька Максим Кривош з вибухівкою і зброєю захопив автобус із заручниками. З терористом велися довгі переговори, участь в яких, зокрема, брав і президент Володимир Зеленський.

Кривош відпустив людей тільки після того, як Зеленський виконав його умову. 23 липня суд заарештував Кривоша. А 23 листопада постановив помістити його до психіатричної лікарні.

0