426

0

Якщо в Україні різко зростатиме кількість заражень коронавірусом за добу, то уряд може ввести локдаун вже з 20 грудня. Якщо ж ситуація буде більш-менш стабільною, то жорсткий карантин запровадять після Нового року.

Що відомо про локдаун з 20 грудня

Можливість введення локдауну вже обговорюють у Кабінеті Міністрів та в Офісі Президента.

Поки розглядається два варіанти залежно від того, якою буде статистика захворюваності. У “лайтовому” варіанті нам запропонують локдаун після Нового року на три тижні, саме на час новорічних канікул,
– повідомило видання.

Водночас, за даними “РБК-Україна” наразі немає чіткої дати введення локдауна. Запровадження жорсткого карантину, мовляв, залежить виключно від епідемічної ситуації в країні та темпів її погіршення.

“Конкретної дати (введення локдауна – 24 канал) немає. Може бути і 20, і 15, і 25 (грудня – 24 канал), – наголосило “РБК-Україна”.

Шмигаль про локдаун

Зауважимо, 25 листопада прем’єр-міністр Денис Шмигаль  Шмигаль допустив, що на новорічні свята можуть ввести локдаун заявив, що наразі уряд розглядає різні сценарії протидії коронавірусу. Серед них є і введення повного локдауна на зимові свята.

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов пообіцяв, що про запровадження локдауна українців обов’язково попередять. Зокрема, рішення про посилення карантину не стане неочікуваним.

0