462

0

Знайти місце для відпочинку та цікавих розваг поблизу дому – як задачка з зірочкою. Чимало родин на Рівненщині ,особливо влітку, все частіше шукають місця для відпочинку з дітьми за принципом “близько, зручно, цікаво та вигідно”.

І коли до річки їздили, у ліс ходили й родичів по селам відвідали – плануйте мандрівку на равликову ферму на Дубенщині.

Тут, у селі Верба, розкинулася затишна ферма з вирощування равликів. Лише уявіть – у чималих теплицях навесні, та на широких полях влітку живуть тисячі невеличких молюсків! У тиші та спокої їх годують найкращими кормами та зеленню, поливають водою та ретельно доглядають і вдень, і вночі. Усі етапи вирощування равлика – від сплячки, до виселення на поле, репродукції, кладки ікри та вирощування мальків можна побачити на власні очі!

Звісно, дітлахам запропонують вигуляти таких незвичних улюбленців, нагадувати та зробити фото!

Ну і куди ж без дегустації та розміреного відпочинку? На фермі для гостей облаштували чудову альтанку, піч, качелі та інші розваги!

Скуштувати можна найдорожчу равликову ікру, канапки та салати з філе маринованого равлика, ескарго (запечені зі спеціями філе), ситний равликовий суп. А ще господарі додали унікальності піці, равіолі, жульєну та навіть традиційній поленті – додавши у список інгредієнтів равликів. Повірте, це вартує того, щоб спробувати! Звісно, для малечі є й класичне меню зі звичних домашніх страв – картопельки, ніжної курочки та легко салатику.

Плануєте завітати? Збережіть адресу: Рівненська обл. Дубенський р-н, с.Верба вул. Застав’я 3/37 0665463328

Instagram: verba_ravlyk2020

0