717

0

З 1-го вересня “Приватбанк” розпочав видачу карток “Пакунок малюка”. Аби отримати п’ять тисяч гривень компенсації за бейбі-бокс, слід звернутись до банку та управління соцзахисту. Як повідомила спеціалістка міського управління соцзахииту Марія Чеховська, станом на 4 вересня картки оформили лише п’ять родин.

“Пакунки малюка” на Рівненщині припинили видавати у квітні. А за більше ніж рік таких роздали понад 13 тисяч. Влітку за понад мільярд гривень мали придбати 250 тисяч пакунків на всю Україну. Але процедуру закупівлі скасували. Потім вирішили замінити “живими” грішми.

П’ять тисяч від держави почали нараховувати з початку вересня. Для цього батьки мають відкрити спецрахунок у “Приватбанку”.
Звертатися до банку можуть не лише мами, а й батьки і опікуни. Йти можна до будь-якого відділення. Представниця банку пояснює, чому уряд залучив саме їх.

Після відкриття рахунку батьки мають принести документи до відділення соцзахисту. У Рівному відвідувачів через карантин приймають на подвір’ї. П’ять тисяч гривень не є лімітом. Для двійнят і народжених в майбутньому до 2024-го року дітей батьки можуть оформляти одну загальну картку.

Далі потрібно написати заяву для отримання компенсації та подати необхідні документи.

“Це копія свідоцтва про народження дитини, копія ідентифікаційного коду та довідку з пологового про неотримання пакунку малюка в пологовому під час виписки. Ті батьки, які до 1 вересня уже зверталися з заявою на отримання “Пакунку малюка” і подавали відповідні документи, мають звернутися у “Приватбанк”, взяти такий же рахунок і картку, подати нам її і написати лише заяву для отримання компенсації”, – розповіла провідна спеціалістка управління соцзахисту Рівного Марія Чеховська журналістам Суспільного.

0