336

0

Цієї зими дороги на Рівненщині обслуговуватиме п’ять підрядних організацій. Про це розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

“Уже цієї ночі через сніг та мінусову температуру дороги Рівненської області почали чистити. Обробляли найбільш важливі та небезпечні місця на ключових транспортних автошляхах. Розпочинають роботу і гарячі лінії з утримання автомобільних доріг в зимовий період. Друзі, будьте уважними та обережними на дорогах”, – каже Віталій Коваль.

Організації, що обслуговують дороги загального користування місцевого значення, вже підготували понад 1 тисячу тонн технічної солі, понад 10 тисяч тонн піску та відсіву, більше 4 тисяч тонн піщано-сольової суміші. Це становить близько 80% сумішей від потреби.

Підготовлено понад 100 одиниць техніки – піскорозкидачі, навантажувачі, автогрейдери, трактори та інші. Також підрядники мають в запасі 7 тисяч літрів пального. Як запевнили дорожники, підготовчі роботи тривають. Серед пріоритетних завдань – завершення заключення договорів на техніку з місцевими фермерськими організаціями, початок встановлення снігозатримувальних конструкцій.

Та куди ж телефонувати, якщо все-таки виникли труднощі з пересуванням?

ТОВ «Хімія парк» обслуговуватиме Дубенський район.

Контакти:

  • 0507005073
  • 0507005078
  • 0682019265
0