610

0

Унікальний проєкт «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини» стартував ще на початку червня цього року, який реалізувало Рівненське регіональне відділення Асоціації міст України за підтримки Українського культурного фонду.

У рамках проекту працівники сфери культури відвідали успішні громади та обмінялись досвідом. Учасницею стала директорка КЗ «Тараканівський центру культури та дозвілля» Тараканівської сільської ради Алла Грабар .  

У вересні відбувся  Форум менеджерів культури з ОТГ Рівненської області, в рамках реалізації даного проєкту   Під час фінального Форуму учасники презентували свої власні культурні інституції громад, а також отримали креативний каталог громад культурних та мистецьких об’єктів Рівненщини.

На Форумі Алла Грабар мала можливість представити роботи окремих митців з Рачина та Тараканова, історії яких увійшли до Креативного каталогу.

Від Тараканівської  громади у каталозі представлені народний жіночий вокальний ансамбль «Кумоньки», вишивальниця Віта Метелюк та майстриня з паперового лозоплетіння Тетяна Спасська.

Окрім цього, по закінченню проекту всі учасники отримали сертифікати та підписали Меморандум про співпрацю.

Ознайомитися з каталогом можна за посиланням https://drive.google.com/file/d/1L7i3TeQdbAT1UcBkVh3WHhoSuGC0PJFH/view?usp=sharing, а також у публічно-шкільних бібліотеках с.Тараканів та с.Рачин.

0