558

0

Іменні сертифікати на отримання премій сьогодні, 23 грудня, отримали студенти місцевих вищих навчальних закладів. Нагороди від голови Рівненської ОДА, Віталія Коваля, та керівника облради, Сергія Кондрачука, одержали також і учні загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.

Загалом, премії у розмірі 3 тисячі гривень присудили 97 студентам та 11 учням професійно-технічних навчальних закладів Рівненщини.

Іменні сертифікати на отримання премій вручили студентам місцевих вишів на загальну суму 329,4 тисячі гривень. Виплати, як зазначено на сайті Рівненської ОДА, здійснюються в рамках обласної програми підтримки молоді на 2016-2020 роки.

Таке грошове заохочення призначають за вагомі успіхи у навчанні, перемоги на всеукраїнських студентських олімпіадах, конкурсах студентських наукових робіт, всеукраїнських конкурсах фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, а також за активну громадську роботу.

0