307

0

Житло розташоване у Рівному в новозбудованому пожежному депо. Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та голова облдержадміністрації Віталій Коваль вручили ключі та привітали рятувальників і їхні сім’ї.  

«Я глибоко переконаний, що такі засоби мотивації, як доступні квартири у лізинг та ось такі пожежні частини, в яких дім і робота об’єднані в одному просторі, надають потужний поштовх для особистого розвитку людей, допомагають зосередитись на професійному зростанні та зміцнюють впевненість у своєму майбутньому. Ми й надалі будемо працювати, аби новосілля рятувальників стало масштабною традицією», – наголосив Микола Чечоткін.

Голова облдержадміністрації Віталій Коваль зазначив: «Працівники ДСНС заслуговують на якісні та комфортні умови. Це доводить і високий рейтинг довіри людей до них – 67%. Адже саме вони за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій». 

Також Віталій Коваль додав, що розташування пожежного депо в густонаселеному мікрорайоні «Північний» дасть можливість в рази скоротити час прибуття пожежно-рятувальної техніки до місця виникнення надзвичайної події.

Нагадаємо, п’ятиповерхова споруда пожежного депо стояла недобудованою ще з 90-х. У 2021 році об’єкт внесли до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», завдяки чому і вдалося відновити будівельні роботи. На сьогодні тут, окрім квартир, розташовані пожежна частина, кризовий центр та інтерактивний дитячий клас.

0