362

0

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук звернувся листом до Міністра інфраструктури України Владислава Криклія та до Голови правління АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака з проханням вирішити проблему недостатнього залізничного сполучення між Рівним та столицею України.

Наразі, щоб дістатися до Києва, рівняни змушені користуватися переважно автомобільним транспортом, який не може забезпечити достатньої мобільності. До обласної ради надходять численні звернення від мешканців Рівненщини з проханням вирішити цю проблему.

«На сьогодні між Києвом і Рівним курсує поїзд 097/098 Київ – Ковель, час у дорозі якого – майже 6 з половиною годин. На думку мешканців області, існує нагальна потреба у запуску між столицею і Рівним швидкісного денного поїзду типу «Інтерсіті». Адже у столиці працює чимало мешканців Рівненщини, чимало студентів з області вчиться у столичних вищих навчальних закладах, – йдеться у листі. – Наразі у Рівненській області робить зупинку лише один швидкісний поїзд «Інтерсіті» – 743/744 Дарниця – Львів. Причому ця зупинка здійснюється у місті Дубно, яке розташоване більше ніж за 40 кілометрів від обласного центру».

У проекті Державного бюджету на 2021 рік вперше закладено державне фінансування залізничної інфраструктури. Відтак Олександр Данильчук просить вжити вичерпних заходів щодо відкриття маршруту швидкісного поїзда типу «Інтерсіті» між Києвом і Рівним.

0