2217

0

1 квітня, відбулося позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Дубно.

На засіданні розглядалося питання «Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території міста Дубно».

Як повідомив завідувач Дубенського міськрайонного відділу ДУ “Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” Юрій Муха, епідемічна ситуація із захворюваності на хворобу COVID-19 на території міста Дубно продовжує ускладнюватись, загрозливо зростає кількість хворих, що потребує стаціонарного лікування, можливості міської лікарні приймати хворих вичерпуються.

Тож з урахуванням доповіді та за результатами обговорення питання порядку денного Комісія вирішила продовжити на території міста Дубно обмежувальні карантинні заходи, що відповідають “помаранчевому” рівню епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Заборонити, до покращення епідемічної ситуації, проведення в місті всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів з оцінювання якості освіти:
1)Приймання відвідувачів в закладах культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників;
2)Приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності.
3)Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та (починаючи з 05 квітня 2021 року) учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Контролюючим службам і правоохоронним органам необхідно максимально посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень в закладах громадського харчування, торгових центрах, ринках, громадському транспорті, закладах побутового обслуговування, особливу увагу звернути за дотриманням маскового режиму, безпечної дистанції персоналом суб’єктів господарювання та їх відвідувачами.

0