1387

1+

Днями у Ковелі завершився п’ятиденний Чемпіонат України з веслування та байдарках та каное серед юнаків і підлітків. Дубенські веслувальники, у складі збірної Рівненської області здобули «золото» та «срібло».

На змагання, які відбувалися 9-13 червня, приїхало більше 600 спортсменів чи не з усіх областей України. Лише у складі збірної Рівненської області було більше 10 спортсменів, з них 6 – вихованці Дубенської дитячо-юнацької спортивної школи.

Юні дубенські спортсмени вперше брали участь у чемпіонаті такого рівня, виконали нормативи кандидатів у майстри спорту і показали чудові результати. Так, Дмитро Панасюк та Андрій Кухарук, учні Дубенської ЗОШ №1, здобули «золото» у каное-двійці на дистанції 500 метрів. Андрій Кухарук виборов також «срібло» у каное-одиночці на дистанції 200 метрів.

Зважаючи на досягнення, Дмитро Панасюк та Андрій Кухарук автоматично зараховані до числа кандидатів до збірної команди України і, швидше за все, матимуть змогу брати участь у чемпіонатах міжнародного рівня.

Тренували дубенських спортсменів-чемпіонів викладачі Дубенської ДЮСШ Олександр Максимчук, Василь Лозанюк та Лілія Приходько.

1+