1016

0

Дубенська міська лікарня – комунальний заклад, що підпорядкований Дубенській міській раді. Лікарня визначена як одна із 6-ти медзакладів 1-ї хвилі, де надається спеціалізована медична допомога пацієнтам із COVID-19.

“Нам відомий факт, що наказом головного лікаря звільнено завідуючого травматології. Також ми постійно контролюємо надання спеціалізованої медичної допомоги у цьому закладі. На сьогодні звернень від пацієнтів чи працівників лікарні в управління охорони здоров’я щодо порушення режиму роботи чи порушення процедури звільнення не надходило. Враховуючи зверення журналістів управлінням охороних здоров’я буде ініціовано проведення службового розслідування за даним фактом, а також – клініко-експертна оцінка надання допомоги пацієнтам”, – повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник 

Наразі завантаженість відділення інтенсивної терапії становить 50 %, інфекційного відділення – понад 90 %, перепрофільованого відділення – 17 %. Медзаклад працює у звичному режимі.

Нагадаємо, що на початку липня у місті Дубно на Рівненщині травматолог з обласного центру Роман Коваль вдарив в.о. директора міської лікарні Володимира Крохмаля. ЛІкар з Рівного каже, що вступився за колегу Сергія Муху, а Володимир Крохмаль пов’язує це з своєю кадровою політикою та робочими моентами. Врешті, Сергія Муху з лікарні звільнили.

Та вже 15 липня Сергій Муха оприлюднив новину про те, що він працевлаштувався у приватний медичний заклад у місті Рівне.

0