883

0

За розтрату майже 600 тис бюджетних гривень судитимуть двох підприємців з Дубенщини, повідомляють у Рівненській обласній прокуратурі.

За версією пропуратури два чоловіки з Дубенщини віком 30 та 59 років у 2017 році, згідно з договором, мали виконати капітальний ремонт виробничо-побутового комплексу в одному з населених пунктів Дубенського району. Один підприємець відповідав за роботи, а інший був на об’єкті інженером з технічного нагляду. Загальна вартість капітального ремонту, відповідно до кошторису – майже 1,1 млн грн.

Втім підприємець-будівельник, зрештою, вніс недостовірні відомості щодо обсягів та фактично виконаних робіт, куди були включені роботи, що виконані лише частково. А підприємець-інженер погодив такі недостовірні дані в Акті приймання виконаних підрядних робіт та завірив офіційні документи своєю печаткою.

Такими діями обвинувачені завдали шкоди інтересам сільської ради в особливо великих розмірах – на загальну суму майже 600 тис гривень

Санкція статтей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

0