361

0

Крадіжку болгарки та зварювального апарату із господарства 32-річного дубенчанина по вулиці Страклівській було скоєно наприкінці листопада. Про підозру у вчиненні злочину слідчі повідомили його 27-річному сусідові.

Про це інформують у відділі комунiкації полiції областi.

Під час огляду місця події полiцейські встановили, що у нiчну пору доби зловмисник проник до примiщення лiтньої кухні потерпiлого через вікно, старі рами якого вiдкрилися без особливих зусиль. Звідти він поцупив два електроiнструменти, а саме болгарку та зварювальний апарат.

За результатами зiбраної інформації та проведених розшукових заходів працівники карного розшуку встановили, що до злочину причетний сусiд потерпілого, 27-річний дубенчанин. Він пояснив поліцейським, що зважився на злочин, будучи напідпитку. Викрадені речі здав під заставу до місцевих ломбардів, звідки вони й були вилучені. Після експертизи електроiнструментів судовими товарознавцями їх повернули власникові. Загальна сума завданих матерiальних збиткiв становить 2002 гривень.

27-річному жителю Дубна, який раніше у поле зору правоохоронців не потрапляв, слiдчі вже повiдомили про пiдозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 185 Кримiнального кодексу України (крадiжка, поєднана із проникненням у помешкання).

Відповiдно до санкції інкримінованої статтi пiдозрюваному загрожує шестирiчне ув’язнення.

За iнформацією віддiлу комунiкації полiції Рiвненської областi.

0