412

0

Сумні звістки надійшли до Дубна – на війні з російськими окупантами загинули троє його захисників.

Про це повідомили у Дубенській міській раді.

Так, завтра, 17 вересня, о 10.00 годині у Дубні на майдані Незалежності відбудеться церемонія прощання з загиблими військовослужбовцями Андрієм Вознюком, Сергієм Конюшеком, Євгенієм Теслюком.
Старший лейтенант Вознюк Андрій Михайлович (дубенчанин, 25.11.1978 року народження) та солдат Конюшек Сергій Анатолійович (мешканець села Княгинин, 06.06.1993 року народження) загинули під час виконання бойового завдання в м.Лозова (Харківська область) внаслідок ворожого обстрілу.

Солдат Теслюк Євгеній Артурович (дубенчанин, 22.09.1989 року народження) помер від уламкових поранень, отриманих в районі населеного пункту Протопопівка Харківської області.

У зв’язку з героїчною загибеллю військовослужбовців Вознюка Андрія Михайловича, Конюшека Сергія Анатолійовича, Теслюка Євгенія Артуровича, 17-19 вересня 2022 року на знак скорботи на території Дубенської міської територіальної громади оголошуються Днями жалоби.
Відповідне розпорядження підписав секретар міської ради Віктор Недашковський.
У Дні жалоби на всій території громади потрібно приспустити Державні Прапори України з траурною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій.
Щирі співчуття рідним і близьким наших захисників!
Вічна пам‘ять і слава Героям!

0