381

2+

Депутати від “Європейської солідарності” у Дубенській міській раді на сесії 27 квітня оголосили звернення щодо ситуації з чутками навколо ринку на вулиці Млинівській.

Актуальність проблемі додали нещодавні події з затриманням керівника КП “Ринок” та можливою підозрою його у корупційних зловживаннях. Зокрема, депутат Віктор Богомаз зазначив:

“У соціальних мережах міста та серед населення, упродовж останнього місяця, стали масово поширюватися чутки про приватизацію комунального підприємства “Ринок”. Обговорювалися різні варіанти, серед яких: викуп території, закриття ринку, повне перепрофілювання підприємства. Зрештою, усі ці плани стали приписувати мені – Віктору Богомазу, депутату міської ради. Мовляв на території ринку на вул. Млинівській я планую відкрити свій супермаркет. І сьогодні я хочу офіційно заявити, що усе це – безпідставна брехня. Більше того, на мою думку, вона штучно поширювалася з метою моєї політичної дискредитації. Я засновував і розвивав свій бізнес самостійно, ніколи не спираючись на використання міського бюджету чи інші преференції від міської ради. Такої позиції буду дотримуватися і надалі. Ринок ніколи не цікавив мене, як об’єкт інвестиції, і усі звинувачення в планах його приватизації є абсурдними і політично мотивованими”.

Представники “Європейської Солідарності” підготували запит, який був підтриманий більшістю депутатів.

Основними вимогами запиту були:

1. Встановити заборону на приватизацію, акціонування, відчуження, чи інші форми реорганізації КП “Ринок”, продаж чи передачу в оренду земельних ділянок, що належать підприємству.

2. Дію заборони визначити на термін повноважень нинішнього депутатського скликання.

Олександр Дехтярчук, голова фракції “Європейської солідарності” у Рівенській обласній раді, наголосив на важливості вказаного рішення: “Ми не можемо стояти осторонь гострих питань життя міста. Якщо виникла така ситуація навколо ринку, хтось став поширювати чутки і сіяти соціальну напругу, депутати мають оперативно реагувати і засвідчувати свою позицію в унісон з громадою”.

Звернення підготоване і підписане усіма депутатами “Європейської солідарності”: Віктором Богомазом, Олександром Кірічуком, Павлом Березовським, Оксаною Сухий та Володимиром Сорокою.

2+