501

2+

У Смизькій центральній бібліотеці жінок вчили шукати ідеї для власної справи.

Учасницями події «Живи з натхненням» стали підприємиці, бібліотекарі, педагоги та громадські активісти Смизької, Дубенської та Кременецької  громад. Організували подію ГО «Спілка жінок Рівненщини» та ГО «Агенція розвитку громад «Інтонація ЗМІН».

Мета – поділитися жіночими секретами про гроші, розповісти про ази фінансової грамотності та мотивувати жінок монетизувати свої хобі та перетворити свої захоплення у мікробізнес, який може подарувати фінансову незалежність.

«Живи з натхненням» – то не лише назва зустрічі з підприємливими смижанками, а ціла філософія, яка наповнює життя змістом.

Головний секрет, який відкрили для себе жінки  – необхідно бути цінною для себе і своєї громади, займатися справою для душі і ділитися своїми вміннями з іншими.  Прикладом для всіх стала Катерина  Василюк, яка організувала фуршетний стіл. Як сказала Катерина:

Я люблю подавати їжу красиво і хочу з усіма цим ділитися!»

У процесі виконання практичних завдань народились кілька ідей – консалтингова компанія, краєзнавчий семінар та простір для підтримки і натхнення для жінок. Учасниці підтвердили, що відтепер ідеї реалізувати буде простіше.

 Головна ідея заходу – допомогти учасницям знайти свою цінність і зрозуміти, що від однієї жінки залежить так багато, що ідеї в кожній з нас, а тренуючи віру в себе, ставши відкритими до нових можливостей, світ відповідає взаємністю», – наголошують тренерки Ольга Ігнатьєва і Тетяна Кравчук.

Зустріч «Живи з натхненням» відбулася в рамках молодіжного проєкту «Цінність – це ти» за фінансової підтримки Департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА та за сприяння Смизької селищної ради.

2+