493

0

Жителя Вербської територіальної громади притягнули до адміністративної відповідальності за викидання сміття у неналежному місці, повідомили на сторінці громади у соцмережах.

У повідомлення вказано, що дільничний поліцейський склав адміністративний протокол за порушення законодавства України. Порушник відплатив за те, що викинув сміття у невстановленому місці 340 грн. При повторному порушенні даним громадянином – санкції будуть значно вищими.

Крім того наразі у Вербській територіальній громаді в дії штрафні санкції за спалювання сухої рослинності на полях, в екосистемах, розпалювання багать у лісах та порушення правил з поводженням твердих побутових відходів.

Заборонено, відповідно до законодавства України:
– спалювали суху рослинність, зокрема у полях, лісах, екосистемах, розпалювати багаття в лісових насадженнях;
– викидати сміття в несанкціонованих, у неналежних місцях, створюючи цим самим стихійні сміттєзвалища;
– викидати сміття з вікон і дверей автобусів, маршрутних таксі, з вікон і дверей вагонів потягів та інших транспортних засобів
– викидати побутові відходи у населених пунктах за межі місткостей, призначених для збирання, утилізації або перероблювання сміття.
– викидати побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною (відходи тваринного походження, зокрема гній та рештки тварин).

0