785

1+

Усміхнені та щасливі діти захисників України повернулися із відпочинку в польських партнерів Дубенського району – Старогардського повіту.

Програма десятиденної подорожі до Поморʼя була надзвичайно насиченою та різноманітною.

Діти відвідали найвідоміші туристичні міста регіону – Ґданськ, Ґдиню та Ґнєв, познайомились з історією найбільшого у світі готичного замку у Мальборку, побували на батьківщині відомого астронома та математика Миколи Коперника – місті Торунь.

Окрім насиченої екскурсіями програми, був час і на відпочинок на найкращих пляжах у Сопоті та Стеґні, навчання верхової їзди, майстер-класи із виготовлення імбирного печива, паперу та ліногравюри, відвідини океанаріуму та планетарію.

У День Конституції України влаштували справжнє свято вишиванок у Старогарді, прийшовши на зустріч із старостою повіту у національному вбранні та з українськими прапорами.

1+