186

0

На Рівненщині готуються до оздоровчої кампанії дітей.

100 дітей-пільговиків з Рівненщини невдовзі поїдуть на оздоровлення до українських центрів відпочинку. Про це 30 квітня повідомили в департаменті розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА.

Серед яких – «Артек», що знаходиться під Києвом, та «Молода гвардія» в Одесі. Там діти відпочиватимуть 21 день. До українських центрів поїдуть діти з Рівненського району – 45 (в тому числі з м. Рівне – 14), Дубенського – 25, Сарненського – 17 та Вараського – 13 (в тому числі з м. Вараш – 4).

Як розповідає директорка департаменту Юлія Шигорева, серед відпочиваючих: діти-сироти, діти, позбавлені батьківських прав, діти з інвалідністю, з багатодітних та малозабезпечених сімей тощо.

Такі путівки на оздоровлення надаються коштом держави безоплатно. Частково оплачують відпочинок та оздоровлення батьки обдарованих дітей, переможців обласних, Всеукраїнських олімпіад тощо. Їм необхідно сплатити від 20 до 50 % усієї вартості.

Аби придбати путівку на оздоровлення, необхідно звернутися до структурних підрозділів соцзахисту на місцях – у районах, містах чи ТГ.

0