807

0

У Рівненській ОДА повідомили, що зміниться у “червоних” зонах з понеділка, 26 жовтня. Згідно з новим епідзонуванням, найжорсткіший карантин вводять у Рівному та містах Вараш, Дубно й Острог, а також у Здолбунівському та Костопільському районах.

У містах й районах області, які з 26 жовтня будуть віднесені до “червоної” епідзони, не будуть вдаватись до тотальних заборон, натомість просять посилити нагляд. Про це на запитання Суспільного під час брифінгу в ОДА повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін.

“Ми пішли з погодження Києва до більш жорсткої системи контролю. Тобто, ми не будемо закривати ринки, торгові центри, ми дозволимо працювати транспорту, в тих межах карантинних, в яких повинні здійснюватися перевезення. Максимально наголошуємо на засобах захисту, але даємо працювати дитячим садочкам”, – сказав Сергій Подолін.

При цьому доручають Держподспоживслужбі, поліції та органам місцевої влади посилити відповідальність і контроль за дотриманням обмежень, – зауважив чиновник. Й додав, що у “червоних” зонах дозволено працювати театрам й кінотеатрам.

0