107

0

Чергову благодійну допомогу з Італії від Асоціації українців у Вероні Malve di Ucraina доставили до Дубна.

Про це повідомили на сторінці Дубно – влада – онлайн.

Цього разу благодійники з Італії Роман Гойдан, Володимир Бекиша та Світлана Сай надали продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг та взуття, вироби медичного призначення та інвалідні візки.

Повідомляється, що допомогу доставили завдяки співпраці міської влади та дубенських волонтерів Юрія Янчука та Івана Мудрика.

Дякуємо українцям за кордоном, італійським благодійникам та нашим волонтерам за допомогу Дубенській громаді, завдяки якій маємо змогу підтримувати захисників України, допомагати вимушеним переселенцям та іншим потребуючим категоріям населення. Кожен внесок у нашу боротьбу на шляху до Перемоги – безцінний”, – зазначають у повідомленні.

0