1674

3+

Сьогодні, 22 березня, під головуванням міського голови Василя Антонюка відбулося засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо введення в дію плану заходів з попередження поширення грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій на території міста Дубно.

Як свідчить статистика, впродовж минулого тижня значно зросли показники захворюваності на грип та ГРВІ серед учнів. Станом на ранок 22.03.2021 року у школах міста були відсутні 981 дитина, що становить 21,1% від загальної кількості учнів. У деяких школах захворюваність серед учнів початкових класів наближається до 30%.

З урахуванням доповіді та за результатами обговорення питання порядку денного Комісія вирішила ввести в дію з з 24 березня по 02 квітня 2021 року “План заходів з готовності в міжепідемічний період та реагування під час епідемічного підйому захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в місті Дубно на 2019 – 2024 роки”, затверджений рішенням Комісії з питань ТЕБ та НС міста Дубно від 18.12.2019 року. Зокрема, прийнято рішення у зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації в місті Дубно (збільшенням кількості захворювань серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів) запровадити з 24 березня по 02 квітня 2021 року дистанційну форму навчання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, обмежити кількість приймання дітей у дошкільні заклади міста.

3+