302

0

У Головному управлінні Національної поліції в Рівненській області вчора, 12 квітня, підписали меморандум про співпрацю із головами Здолбунівської, Зорянської, Дубенської, Костопільської та Острожецької територіальних громад.

Насамперед присутнім розповіли про практику реалізації проєкту у інших громадах та особливості служби там поліцейських офіцерів громади. 

Олексій Камишанський підкреслив, що це позитивний та повністю орієнтований на потреби населення громади проєкт, який передбачає новий формат надання поліцейських послуг.

«Маємо таку проблему, і це не таємниця, що люди не довіряють поліції, — зазначив начальник ГУНП Олексій Камишанський. — Так от поліцейські офіцери громади, як показує практика, руйнують цей стереотип. Бо у них є усе для того, аби працювати на благо жителів громади і завойовувати цей авторитет».

До слова, на території Рівненщини проект «Поліцейський офіцер громади» був запроваджений у серпні 2019 року, тоді його учасниками стали 27 територіальних громад області. Минулоріч до участі у проєкті поза конкурсом долучилася лише Вирівська ТГ, до служби у якій приступили двоє поліцейських. 

А 2021 році меморандуми про співпрацю з поліцією уже підписали дев’ятеро громад, п’ятеро з яких таке бажання виявили і реалізували його.

Також під час зустрічі присутні обговорили актуальні питання взаємодії територіальних громад із поліцією. Зокрема, не залишив поза увагою начальник ГУНП також і проєкт «Безпечна Рівненщина», який передбачає створення єдиної загальнообласної платформи відеоспостереження. 

Очільник Дубенської міської громади Василь Антонюк підкреслив, що  місцева влада прагне до співпраці та діалогу із поліцією для того, аби оперативно та якісно виконувати питання, які стосуються правопорядку: «Буде порядок і безпека, то матимуть авторитет та довіру і влада, і поліція, і інші служби, які працюють на благо людей». 

У підсумку Олексій Камишанський презентував очільникам громад сувенірну продукцію поліції Рівненщини. 

0