559

0

Дубенчанку, у неділю, 15 листопада, небайдужі рівняни помітили під час ночівлю просто неба у парку. За кілька годин жінку прилаштували у хостелі, ранком – її звідти вигнали. Хто ця жінка і що про неї відомо нині – читайте далі.

За словами очевидців, що першими звернули увагу на 50- річну жінку, вона була охайно одягнена та досить чемна у спілкуванні.
Як згодом виявилось, вона ночує у Рівному просто неба вже не вперше. Сама – приїхала з Дубна у пошуках будь-якої роботи.

Сама жителька Дубна, яку звуть Юлія, розповіла очевидцям, що приїхала у обласний центр у пошуках роботи. Авторці блогу “Знай Більше” Ксенії Галицькій вдалось дізнатись, що героїня численних обговорень – прописана у гуртожитку в Дубно. Жінка має дітей та рідних, які поїхали за кордон. На час карантину вона втратила роботу, взяла кредит, який тепер треба повертати. Тепер , щоб його віддати та мати за що жити вона вирішила поїхати в велике місто у пошуках роботи.

На жаль, після того, як горе-дубенчанку вигнали з хоспісу її більше ніхто не бачив. У соцмережах люди готові допомогти їй з роботою та фінансами. Лишається – розшукати жінку.

0