862

0

Спортсмен із міста Дубна, Андрій Шкарнега, у каное-двійці став бронзовим призером чемпіонату світу, який наразі проходить у Португалії.

На дистанції 500 м – в новому виді програми чемпіонату світу, який відбувається у португальському містечку Монтемор-у-Велью, Андрій Шкарнега (м.Дубно, Рівненська обл.) та Валерія Терета (Львівська обл.) здобули бронзову медаль серед юніорів і молоді.

Результат українського екіпажу – 2хв і 2 секунди. Вони вибороли бронзову нагороду у змаганнях з веслування у каное-двійці, “мікст”, лише у фіналі поступившись сильним спортсменам з Канади та Польщі.

Для Андрія це вже третя медаль на молодіжному чемпіонаті світу (перші дві він здобув із Сергієм Нагорним в 2019-му), у Валерії – перша.