351

0

Пресслужба Державної податкової служби України опублікувала інформацію про застосування РРО/ПРРО та ведення обліку товарних запасів з 1 січня 2022 р.

Не зобовязані застосовувати РРО/ПРРО та вести облік товарних запасів фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку І групи.

Зобовязані застосовувати РРО/ПРРО, але не зобов’язані вести облік товарних запасів фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку ІІ – ІV груп, якщо  вони  не здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів та виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, та напівдорогоцінного каміння, або не є платниками ПДВ.

Тобто із всього загалу фізичних осіб – підприємців – платників єдиного додатку ІІ – ІV груп, обов’язок ведення обліку товарних запасів поширюється лише на платників, які зареєстровані платниками ПДВ або здійснюють реалізацію:

  • технічно-складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
  • лікарських засобів, виробів медичного призначення;
  • ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Суб’єктам господарювання, які потребують допомоги у  встановленні програмного РРО від ДПС України , надана можливість відвідати спеціальні практикуми від працівників управління електронних сервісів ГУ ДПС у Рівненській області.

На практикумах здійснюється реєстрація необхідних документів через Електронний кабінет та розглядається робота в програмі «ПРРО-Каса».

Обов’язкова наявність електронних ключів та пристрою, на який встановлюється ПРРО – телефон/планшет з USB-шнуром до нього або ноутбук.

Програми встановлюються на ОС Windows та Android.

 Графік проведення таких заходів у січні-лютому 2022:

  • 21 січня з 10-00 до 12-00
  • 27 січня з 10-00 до 12-00
  • 10 лютого з 10-00 до 12-00
  • 24 лютого з 10-00 до 12-00

Попередній запис обов’язковий.

Запис за телефонами 692-628 та 063-851-84-94

Місце проведення – м.Рівне, вул..Відінська, 8, приміщення ДПІ у м.Рівному, актова зала (4-й поверх).

0