284

0

Зараз в Україні діє єдиний тариф на електроенергію для побутових споживачів — 1,68 грн/кВт-год.

Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні продовжить термін дії існуючої моделі покладання спеціальних обов’язків (ПСО) на ринку електричної енергії для населення до 1 вересня.

Проєкт відповідного рішення внесено до порядку денного сьогоднішнього засідання уряду, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

У пояснювальній записці до проєкту постанови йдеться, що підвищення цін на електроенергію пропонується відкласти, з огляду на необхідність продовження захисту побутових споживачів від різкого підвищення цін на електроенергію.

Зазначається, що подовження термінів дії нинішньої моделі ПСО створить передумови для більш ефективного відпрацювання із зацікавленими сторонами нової його моделі з подальшим направленням на розгляд Кабміну.

У пояснювальній записці зазначено також, що Міністерство енергетики провело ряд нарад з приводу нової моделі ПСО з енергорегулятором (НКРЕКП) і учасниками ринку і завершує підготовку узгоджених пропозицій щодо неї, спрямованих на стабілізацію підприємств, що беруть участь в ПСО, шляхом скорочення обсягу субсидування побутових споживачів з одночасним захистом найуразливіших їх категорій.

0