1543

0

Центри масової вакцинації населення, що розташовані на півночі Рівненщині – мають найнижчі показники в області. Йдеться про Вараський та Сарненський ЦМВ. В середньому там роблять менше 50 щеплень в день.

«Вчора під час колегії прозвітували, що у цих районах найнижчі показники вакцинації в області. Тож вже сьогодні ми інспектуємо північні центри вакцинації. Важливо проявити відповідальність і свою громадянську свідомість. Закликаю всіх, хто цього ще не зробив, піти провакцинуватися. Давайте разом сформуємо колективний імунітет», – зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За його словами, особливу увагу варто звернути на працівників освітньої галузі. Адже до 1 вересня мають бути провакциновані не менше 80% освітян області.

Варто зазначити, що МОЗ прогнозує восени новий спалах коронавірусу. Тому при погіршенні епідемічної ситуації, буде введений адаптивний карантин. Це означає, що підприємства, школи та інші заклади, у яких колективи не вакциновані, ймовірно будуть зачинятися.

Так, за результатами перевірки центрів вакцинації, очільник області доручив керівникам районів та головам ТГ розширити інформаційну кампанію серед населення, зустрітися з релігійними діячами та великими колективами підприємств.

0