Дубенські рятувальники взяли участь у благодійному велопробігу (ФОТО)
Зранку 20 серпня на Рівненщині відбувся ІІ-й благодійний велопробіг “Fire way до перемоги України” приурочений до 31-ї річниці Дня Незалежності України.

Про це повідомили на сторінці Дубенського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області.
У велопробізі за 50-ти кілометровим маршрутом взяли участь рятувальники серед них співробітники Дубенського районного управління та 4ДПРЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області, поліцейські, військовослужбовці, нацгвардійці, працівники судової охорони, патрульної поліції та небайдужі мешканці.









