840

0

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради повідомляє, що відновлено на період з 1 листопада до 31 грудня 2020 дію постанови Кабінету Міністрів про виплату додаткових коштів на дітей.

Так, особам, які у травні – серпні 2020 р. отримали допомогу на дітей фізичним особам – підприємцям та обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, виплату такої допомоги буде здійснено у грудні 2020 року за листопад і грудень 2020 р. без подання нової заяви та необхідних документів.

Фізичними особами – підприємцями, які звертаються за призначенням допомоги вперше, заява та документи повинні бути подані в управління до 15 грудня 2020 р..

Допомога призначається одному з батьків на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно). Розмір допомоги складає 1779 грн, на дітей віком до 6 років, та 2218 грн. на дітей від 6 до 10 років.

Допомога на дітей призначається і виплачується ФОПам, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку і
– сплатили ЄСВ за всі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи – підприємця, або
– зареєструвалися як фізичні особи – підприємці у січні – березні 2020 р.; або
– отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Право на допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям не надається батькам, які вже отримують відшкодування вартості послуги „муніципальна няня” на зазначену дитину.

Для призначення допомоги на дітей заявник подає/надсилає органу соціального захисту населення заяву за встановленою формою в паперовій або електронній формі із зазначенням рахунку в установі уповноваженого банку та необхідні документи/відомості в паперовій або електронній формі.

За більш детальною інформацією звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради за номером “гарячої лінії” 3-23-81.

0