263

1+

“У промзоні, на кінцевій зупинці маршрутних таксі хлопчик зупиняє автомобілі, щоб доїхати додому”, — таке повідомлення на службовий планшет отримали дубенські патрульні, днями, близько 22-ї години.

Інспектори оперативно прибули за вказаною адресою та виявили схвильованого 9-річного хлопчика. Він пояснив патрульним, що їхав маршруткою додому, проте пропустив свою зупинку і тепер не знає, як дістатися до рідних. На щастя, дитину помітив небайдужий дубенчанин, який і зателефонував на лінію 102 та був з хлопчиком до приїзду поліції.

Патрульні Юлія Максимчук та Євген Мовчун подякували чоловіку за небайдужість, адже у пізню годину, у незнайомому місці, з дитиною могла трапитися біда.

Юного “мандрівника” поліцейські заспокоїли та відвезли до мами. Надалі хлопчик пообіцяв бути уважнішим та слідкувати за дорогою.

Поліцейські у таких випадках радять батькамговорити зі своїми дітьми про такі ситуації та заздалегідь домовлятися про план дій. Наголошуйте, що незнайомці — не найкраща ідея, щоб дістатися додому.

Якщо дитина має при собі гаджет нехай відразу телефонує 102. А якщо такої змоги немає, потрібно звертатися за допомогою до поліцейських, охоронців, продавців у магазинах чи водіїв маршрутних ТЗ.

Джерело: сторінка Патрульної поліції Рівненської області.

1+