248

0

За ініціативи Дубенської райдержадміністрації було започатковано співпрацю між територіальними громадами району та ґмінами Седлецького повіту Республіки Польща.

Минулого тижня представники Варковицької, Козинської, Привільненської і Повчанської громад Дубенського району здійснили візит до партнерських ґмін у Седлецькому повіті – Мокободи та Вішнев. Між представниками органів самоврядування було підписано міжнародні Угоди про співпрацю, якими передбачається інвестиційне, економічне співробітництво, співпраця та обмін досвідом у сферах науки, освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, спорту, безпеки, комунального господарства, екології та раціонального використання природних ресурсів, участь у програмах культурного обміну, обміну молодіжними, учнівськими делегаціями.

Це вже другий візит представників територіальних громад району до Седлецького повіту. В червні цього року керівництво Тараканівської та Демидівської тергромад відвідали ґміну Збучин Седлецького повіту Мазовецького воєводства, де також було підписано Угоди про співпрацю.

Попередньо у травні 2021 року в  Дубенському історико-культурному заповіднику відбулося підписання листів намірів про співпрацю між громадами Дубенського району та ґмінами Седлецького повіту Республіки Польща.

Загалом, співпрацю між громадами Дубенського району та ґмінами Седлецького повіту започатковано укладенням Угоди між Дубенською районною державною адміністрацією Рівненської області України та Седлецьким повітом Мазовецького воєводства Республіки Польща 26 червня 2017 року.

0