259

0

10 травня у Рівному відбулися обласні фінальні змагання з волейболу серед жінок під гаслом «Рухайся до Перемоги України!». Цьогоріч турнір об’єднав 37 команд з усієї області.

Збірна команда міста Дубно, сформована з вихованок та випускниць Дубенської ДЮСШ, продемонструвала залізну витримку, характер та впевнено виборола золоті нагороди!

Поїздка команди на змагання відбулася за сприяння відділу у справах молоді та спорту Дубенської міської ради. Дякуємо дівчатам та тренеру Світлані Миколаївні Солоненко за самовіддану гру.

Вітаємо команду з тріумфом! Дубно має потужний волейбольний характер!

Джерело: Дубно – влада – онлайн.

0