352

2+

Днями у Дніпрі завершився чемпіонат України серед молоді і юніорів з веслування на байдарках і каное, який був відбірковим на чемпіонати Європи і світу. Дубенські веслувальники блискуче виступили на змаганнях і в загальному підсумку здобули близько 10 призових місць.

Зокрема, Назар Рудюк і Тарас Савчук у складі екіпажу каное-четвірки на дистанції 1000 м мають золоту нагороду.

У каное-двійці на 200 м Назар Рудюк здобув 3 місце; Андрій Шкарнега в каное-четвірці на дистанції 500 м – I місце, каное – одиночка на 500 м – II місце, в каное-двійці на 1000 м – II місце, на 500 м – II місце.

Катерина Безнюк у категорії каное-одиночка на дистанції 1000 м. стала переможницею, на дистанції 500 м. отримала III місце та в каное-двійці на 500 м – III місце.

У категорії каное-четвірка Костянтин Анфьоров і Ярослав Скрипник стали бронзовими призерами. А у каное-двійці Костянтин Анфьоров на 1000 м посів III місце. Підготовку до змагань хлопці проводили на веслувальній базі Дубенської ДЮСШ.

Готували до змагань спортсменів тренери Олександр Максимчук та Олександр Павлюк. Тепер переможці готуватимуться до чемпіонату Європи та чемпіонату світу серед юніорів.

2+