419

0

Сьогодні в НУ «Острозька академія» проходить виїзне засідання колегії облдержадміністрації під головуванням очільника області Віталія Коваля.

В роботі колегії беруть участь голова обласної ради Сергій Кондрачук, керівники 64 територіальних громад, новоутворених РДА, департаментів ОДА, силових структур. ЇЇ учасники підсумовують 2020 рік та планують 2021-й, зокрема, в частині виконання бюджетів, фінансової дисципліни та соціального захисту громадян.

 На початку засідання Віталій Коваль подякував головам територіальних громад, які виявили високі управлінські якості та відповідально поставилися до ліквідації наслідків негоди й оперативно забезпечили усунення переметів та відновлення прохідності комунальних доріг.

«Зіткнувшись з негодою, голови Бабинської, Бугринської, Дядьковицької, Клеванської, Володимирецької, Радивилівської, Дубенської та Дубровицької територіальних громад проявили себе як високопрофесійні спеціалісти в управлінні», – відзначив Віталій Коваль.

Також очільник області зауважив, що Рівненській області вдалося достойно подолати негоду саме завдяки спільним зусиллям та злагодженим діям облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг в області, підрозділів ДСНС та Нацполіції.

0