450

0

Знайомство із дубенськими правоохоронцями для Павла Завалюка із Дубенщини відбулось не за найкращих обставин. У 2014 році, коли йому було лише 12 років, він потрапив до відділку за скоєння крадіжки, до якої «спокусили» друзі.

Наступні кілька років працівники ювенальної превенції, зокрема й нині начальник сектору ювенальної превенції Дубенського РВП Юлія Пасічник, працювали із ним як з дитиною, схильною залишати місце проживання.

«Своїми втечами Павло завдавав клопоту не тільки нам, а й колегам і із сусідніх районів, — розповідає Юлія Пасічник, — Однак, підліток був із тих, кому потрібна була всього лиш увага та турбота. Він рано втратив батьків. Його вихованням займався літній дідусь опікун. Але сам хлопець підкупив своєю добротою і щирістю».З огляду на таку поведінку підлітка, відповідні служби прийняли рішення влаштувати хлопця на навчання до комунального закладу Херсонської облради «Олешківський дитячий будинок-інтернат».

Нині юнак освоює спеціальність автомеханіка в Олешківському професійному ліцеї, в нещодавно – приїжджав навідати у Дубні рідних.

З нагоди зустрічі порадниця у погонах подарувала на знак дружби юнаку подарунок – годинники.

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції у Рівненській області

0