1748

0

Нещодавно дубенські депутати від ВО “Свобода” Юлія Ткачук, Роман Дворжак, Тетяна Талавера та Володимир Ткачук, до яких звернулися місцеві сім’ї військовослужбовців, підготували проекти рішень із зверненнями від імені міської, районної та обласної рад, пише блог “Знай більше”.

У зверненні депутати виступили на захист родин військовослужбовців міста Дубно, які проходять військову контрактну службу на базі військових частин А1519 та А2755.

“Звертаємось з проханням вжити заходів щодо недопущення перереєстрації та передислокації військових частин з міста Дубно Рівненської області до міста Копичинці Тернопільської області”, – йдеться у тексті зверення.

Як зазначають військовослужбовці, на сьогоднішній день вже відома інформація про передислокацію саме однієї вказаних військових частини з міста Дубно у місто Копичинці. Вказане рішення викликає глибоке занепокоєння, адже це не лише негативно вплине на соціально-економічне становище родин військовослужбовців міста Дубно, а й, на думку військових, ніяким чином не покращить якість обороноздатності країни.

Більше того, передислокація в умовах війни повинна здійснюватися за належним чином створених умов зі сторони Міністерства оборони України, командування військової частини (надалі ВЧ) та керівництва областей.

0