250

0

Конкурсна рада з проведення обласного конкурсу проєктів з енергоефективності обрала ще двох переможців. Так, цьогоріч за обласні кошти відремонтують систему опалення дитсадка №7 у м.Дубно та  повітродувку на очисних спорудах каналізації у Рівному по вул. Будівельників, 22.

Як розповів директор департаменту ЖКГ, енергетики та ефективності ОДА Володимир Пшеюк, у травні вже було визначено 3-х переможців, а сьогодні комісія підтримала додаткові два проєкти.

«На усі п’ять проєктів спрямують 5 мільйонів 300 тисяч гривень з обласного бюджету, частину дофінансують громади, – зазначила заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська. – Також сьогодні на засіданні вирішено подовжити термін подачі заявок на участь у конкурсі ще до 1 листопада 2021 року».

Реалізація п’яти проєктів дасть змогу щорічного економити понад 500 тисяч кіловат годин електроенергії, 22 тисяч кубів газу, 17,5 Гкал теплової енергії та 15,55 тис. т у.п. інших видів палива, загальною вартістю 2,33 млн гривень.

Окрім того, члени Конкурсної ради з проведення обласного конкурсу проєктів з енергоефективності підтримали звернення до облради та ОДА щодо додаткового виділення 5 млн грн на реалізацію проєктів  з енергоефективності.

0